reklamı kapat

POPÜLER

how-to-train-your-dragon-2

How to Train Your Dragon 2’nin yeni fragmanı yayınlandı [Video]

2010 yılında tanıştığımız çekingen ama cesur Viking Hiccup ile sadık ejderhası Toothless‘ın yeni maceraları çok yakında geliyor. Önümüzdeki yaz gösterime girecek en heyecan verici filmlerden biri olan How to Train Your Dragon 2‘nin yeni fragmanı, filme kavuşmamıza yaklaşık iki ay kala yayınlandı.

En son This is the End‘de seyrettiğimiz Kanadalı aktör Jay Baruchel‘in seslendirdiği Hiccup’ın son gördüğümüzden beri epey büyüdüğü dikkatimizden kaçmıyor. Şimdi kendine bir hayli güvenen genç bir adam olarak karşımıza çıkan Hiccup, fragmana bakılırsa bu defa ailesiyle olan ilişkilerini yola sokmaya çalışacak. Berk adasında ejderha hazırlıklarının başladığı sırada annesi Valka ile tanışan Hiccup’ı aile mecrasında engebeli bir yol bekliyor gibi görünüyor. Filme yeni katılan Valka’yı Cate Blanchett seslendirirken, Hiccup’ın babasına Gerard Butler, arkadaşları Astrid ve Snotlout’a ise sırasıyla America Ferrera ve Jonah Hill ses veriyor.

Karakterlerin geçen yıllarla birlikte değiştiğini görsek de, ilk filmde de yüreğimizi ısıtan Hiccup-Toothless arkadaşlığının aynı samimiyetle devam etmesi sevindirici. Grafikleriyle de büyüleyen How to Train Your Dragon 2’de, Viking-ejderha ikilisinin eskisinden de komik ve heyecanlı maceralara imza atmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

how-to-train-your-dragon-2

VİDEO