reklamı kapat

POPÜLER

HP Spectre incelemesi

07 Kasım 2016

Tasarım uğruna işlevsellikten vazgeçmek mi? Yoksa daha iyi teknik özellikler için tasarımdan ödün vermek mi? Dizüstü bilgisayar satın alırken genelde bir seçim yapmak durumunda kalıyoruz. Teknik anlamda üst seviyede olan bilgisayarlar yerden kalkmıyorken tasarımı başarılı bilgisayarlarda ise hem bağlantılar gidiyor hem de donanım yeterli olmuyor. En iyi tasarımlı bilgisayarı yapma amacıyla yola çıkan ve pazarda farklılık yaratmak isteyen HP, Spectre ile kendisini farklı bir noktada konumlandırmayı başarıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“HP Spectre incelemesi” için 2 cevap

  1. yogi dedi ki:

    İ7 6500u çift çekirdek dört işlem parcacigi bulunduruyor. Oyunlarda işlem parçacıklari da performansa dahil oluyorsa thunderbolt tan bağlanabilen ekran kartları ile en azından evde oyun amaçlı kullanılabilir. gerçek i5 li ve i7 li , bu boyut ve tasarimlarda laptop görebilmek daha güzel olurdu

  2. YXK dedi ki:

    13.3 için ekran çözünürlüğü gayet iyi , windows programları şu anda hala küçük ekranda yüksek çözünürlük desteği vermiyor. Ayrıca tamamen prestij amaçlı bir bilgisayar, bunun kullanıcı kitlesinin oyun oynamayı düşüneceğini sanmıyorum.