reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 4
Huawei FreeBuds 4

Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Geçtiğimiz günlerde resmi tasarımı gösterilen Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklık modeli bugün resmi olarak lanse edildi.

Huawei FreeBuds 4, görebileceğiniz üzere yerini aldığı versiyondan çok da farklı görünmüyor. Firma oturmuş tasarımı devam ettiriyor.

Standart kulak içi tasarımını benimsemeyen kulaklık, buna rağmen bu konuda ciddi bir tasarım sürecinden geçirilmiş. Firma, kulaklığı herkes için uyumlu yapmak adına binlerce 3D kulak modeli üzerinde çalışma yapmış.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan ve çiftli mikrofon yapısıyla bu konuda güçlü olduğu aktarılan FreeBuds 4, 14.3 mm dinamik sürücüleri ile kağıt üzerinde çok yüksek ses kalitesi getiriyor.

Çoklu bağlantı desteğine sahip olan Kirin A1 işlemcili Huawei FreeBuds 4, bu sayede AirPods gibi kullanışlı bir kullanıcı deneyimi getiriyor.

Örneğin tablette film izlerken telefonunuz çalarsa, FreeBuds 4 filmi durduruyor ve telefonunuzdan telefon görüşmesi yapmanıza imkan tanıyor. Görüşme bittiği zaman film izlenmeye devam edilebiliyor.

Maksimum performansı elbette Huawei’nin ürünleriyle veren kablosuz kulaklık, yüksek bir pil ömrüne sahip. Model 15 dakikalık şarj ile 2.5 saatlik bir dinleme getiriyor.

Normal kullanım ömrü 4 saat. Hazne ile toplam 22 saate çıkılabiliyor. Ürünün şarj özellikli haznesinde kablosuz şarj desteği de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 4 Türkiye’de de satılacaktır

Modelin henüz ne zaman Türkiye’ye geleceği ya da Türkiye’de kaça satılacağı net değil. Ancak kulaklığın yurt dışı fiyatı 155 dolar seviyesinde yer alıyor.

90 ms gecikmesiyle oyun oynarken de kullanılabilen FreeBuds 4 için kırmızı, beyaz ve gri olmak üzere üç farklı renk sunuluyor. Burada bizce en çok gri renk dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını tam olarak böyle test ediyor