reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020 başlıyor; işte ödüller!

Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020 başlıyor; işte ödüller!

Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020 yetenekli tasarımcıların başvurularını almaya başlıyor. İşte yarışma hakkında bilinmesi gerekenler;

Huawei’den yapılan açıklamaya göre global olarak düzenlenen yarışma ile firma, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da rekabet ve inovasyonun, Huawei’nin 600 milyon kullanıcısının kolektif deneyimini nasıl geliştireceğini araştırıyor. Söylendiği kadarıyla “2019 DigiX Huawei Global Mobil Tema Tasarım Yarışması” 4.000’den fazla tasarımcıdan başvuru almış, zorlu bir değerlendirme sürecinden sonra “Estetiğin Geleceği” temasıyla değerlendirmeye giren 2.000 Huawei Themes uygulamasında yayınlanmış ve kazanan tasarımcılar büyük beğeni toplamıştı. Söylendiği kadarıyla bu yıl da yine tasarım sektöründeki yenilikçi zihinleri ortaya çıkarma misyonu devam ediyor. Tasarımları seçilen yetenekli kişiler sadece para ödülü kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda resmi tema tasarımcıları olma fırsatını yakalayarak tüm dünyada mobil kullanıcılara yenilikçi deneyimler sunmak için Huawei ile iş birliği yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020 ödülleri dikkat çekiyor

2020 Huawei Global Tema Tasarım Yarışması dört kategoriden oluşuyor: Temalar, Duvar Kağıtları, Saat Yüzleri ve Şehirler. Şehirler kategorisi için, katılımcılar dokuz benzersiz Çin şehrinden birinin özünü yansıtan tasarımlar sunacaklar: Pekin, Nanjing, Şangay, Hangzhou, Luoyang, Chengdu, Jinan, Guangzhou ve Wuhan. Kazanan tasarımlar, Huawei duvar kağıdı ve telefon kılıfları için resmi tasarımlar olarak seçilebilecek.

Bu yılki yarışma için ödül havuzu toplam tutarı 300 bin ABD Doları olarak belirlenmiş ve bu, şimdiye kadarki en büyük ödül tutarı olma özelliğini taşıyor. 20 bin ABD Doları tutarında verilecek Büyük Ödül’ün yanı sıra bir dizi özel ödül de bulunuyor. Katılımcılar, Yarının Yıldızları, Uluslararası Sanatçılar, İnanılmaz Animatörler veya İlham Verici Kıvılcımlar özel ödüllerini de kazanabilecekler. Büyük ödül ve özel ödüllerin yanı sıra dört farklı kategori için de ayrı ödüller bulunuyor.

Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020‘ye katılmak için tasarımcıların buradan online kayıt olmaları ve tasarımlarını göndermeleri gerekiyor. Tüm başvurular daha sonra seçkin jüri heyeti tarafından değerlendirilecek ve kazananlar 22 Temmuz 2020 tarihinde açıklanacak deniyor. Jüri heyetine ek olarak, dünyanın dört bir yanından önde gelen birkaç konuk tasarımcı da bu yılki yarışmaya dahil edilmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet ile tanışın