reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro ve Huawei Mate 20

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 etkinliği canlı nasıl izlenir?

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 modelleri 16 Ekim tarihinde tanıtılıyor. Londra’da yapılacak etkinliği canlı olarak izlemek istiyorsanız sizi buraya alalım.

Son dönemde en çok beklenen akıllı telefonlar kesinlikle Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20. Haklarında birçok detay ortaya çıkan telefonlar, dediğimiz gibi 16 Ekim tarihinde Londra’da yapılacak bir etkinlik ile görücüye çıkartılıyor. Bu merak edilen etkinliği izlemek içinse aşağıdaki YouTube canlı yayın bağlantısını takip etmeniz yeterli. Etkinlikten hemen önce başlayacak yayın için şimdiden hatırlatıcı bile oluşturabilirsiniz. Bu hatırlatıcı yayın başlamadan önce size bir e-posta gönderiyor. Yılın en çok beklenen telefonları, P20 Pro’dan aldıkları altyapı ve yeni 7nm Kirin 980 işlemcileriyle gündeme bomba gibi düşecek gibi duruyor.

Huawei Mate 20 Pro ve Huawei Mate 20

Freebuds 2 Pro

Huawei Mate 20 Pro ve Huawei Mate 20

Freebuds 2 Pro

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 ile başka ürünler de geliyor

Burada karşımıza ilk olarak kablosuz kulaklık Freebuds 2 Pro çıkıyor. Kablosuz olarak şarj edilebilen bu kutu, ilginç olarak Mate 20 Pro üzerinden de doldurulabiliyor. Qi standardına destek veren Huawei Freebuds 2 Pro, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor. Hi-Res Wireless Audio protokolüyle yüksek ses kalitesi vadeden ürün, görüşme için de kullanılabiliyor. Mate 20 ailesinin merkezinde yer alacak Google Assistant’ı kontrol edebilen kulaklık, 15 saate yakın kullanım ömrü sunuyor. Özellikleriyle dikkat çeken kablosuz kulaklığın, 150 ya da 160 euro civarında satışa çıkacağı da belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Huawei Mate 20 Pro ve Huawei Mate 20

Watch GT

Firma ayrıca Watch GT akıllı saat üzerinde de çalışıyor. Yuvarlak bir tasarımı bulunan saat, 1,39 inç AMOLED ekran ile geliyor. Akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinden haberleşen akıllı saatin, yüzmeye elverişli olduğu belirtiliyor. Birçok kalemde aktivite takibi yapabilen saat, özellikle pil ömrü konusunda öne çıkıyor. 420 mAh pili bulunan saatin, “saat moduyla” 14 gün, aynı modun ekran sürekli açık halinde ise 7 gün pil ömrü sunacağı belirtiliyor. GPS açıkken tam 20 saatlik bir kullanım vadeden ürün, yapılan sporu / egzersizi otomatik olarak algılayabiliyor. Kayıtlarda göründüğü kadarıyla 4 GB dahili depolama ve 768 MB RAM’e sahip akıllı saatin, siyah rengi de karşımızda yer alıyor. Saat kendi işletim sistemini kullanıyor ve gücünü ARM-Cortex M4 temelli bir işlemciden alıyor.

İlginizi Çekebilir

Modelleri için hazırlanan resmi videolardan