reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 ailesi için hazırlanan ilginç kılıflar [Galeri]

Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro çok dikkat çeken modeller oldu. Bu modeller için hazırlanan kılıflar da oldukça ilginç görünüyor.

Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro‘nun tasarımsal olarak en çok dikkat çeken detayları arkalarında yer alan yuvarlak kamera modülü. Bir halka ile çevrilen bu kamera modülü, şu an tam anlamıyla kılıf üreticilerinin oyuncağı olmuş durumda. Burada özellikle hemen aşağıda gördüğünüz kamera modülünü bir çamaşır makinesine çeviren kılıf öne çıkıyor. Gerçekten çok ilginç duran bu kılıfa ek olarak başka ilginç modeller de var. Bunlardan yine aşağıda görebileceğiniz birisi modeli adeta bir analog fotoğraf makinesi haline getiriyor. Burada elbette normal kılıflar da hazırlanıyor. Modeller için Huawei’nin kendi kılıfları yanında yukarıda görebileceğiniz oldukça şık hazırlanmış başka modeller de var. Burada özellikle deri kılıf modelleri oldukça şık görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 30 Pro kamerasıyla yılın en iyilerinden

Modelin arkasındaki yuvarlak modülde 1/1.54 inç ve 1/1.7 inç gibi büyük sensörlere sahip 40 megapiksel F1.8 ultra geniş açı + 40 megapiksel F1.6 geniş açı + 8 megapiksel F2.4 telefoto + 3D derinlik sensörü yer alıyor. Çok iyi normal ve düşük ışık performansı bulunan telefon, 720p çözünürlükte tam 7.680 fps yavaş çekim yapabiliyor. Modelin özellikle düşük ışık performansı inanılmaz seviyede bulunuyor. Telefon ile P30 Pro gibi hiç ışık olmadan fotoğraf çekilebiliyor.

İlgili Video