reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 30

Huawei Mate 30 etkinliği nasıl canlı izlenir? [Video]

Merakla beklenen Huawei Mate 30 etkinliği için artık saatler kaldı. Peki telefonlar dışında başka ürünlerin de tanıtılacağı etkinliği nasıl canlı izlenir? İşte cevabı;

Huawei Mate 30 etkinliği kapsamında karşımıza dört farklı akıllı telefon modeli çıkıyor. Burada ilk model bütçe dostu Mate 30 Lite oluyor. Daha sonra normal Mate 30, kamerasıyla fark yaratacak Mate 30 Pro ve özel versiyon Mate 30 Pro Porsche Design lanse ediliyor. Haklarında hem teknik hem de tasarımsal olarak her detayın bilindiği telefonlara ek olarak bir akıllı saat de geliyor. Firmanın etkinlik kapsamında Watch GT 2 akıllı saat modeli resmi olarak lanse ediliyor. Buna ek olarak Xiaomi Mi Band 4 rakibi standart bir akıllı bilelik modeli de de yolda bulunuyor. Bunlar firmadan alıştığımız ürünler. Huawei etkinlik kapsamında yeni bir alana daha giriş yapıyor. Çünkü detaylarına burada yer verdiğimiz firmanın ilk HarmonyOS’lu akıllı televizyonu da tanıtılacaklar arasında bulunuyor. Büyük merak uyandıran bu televizyon dışında firmadan başka bir yeni donanım beklenmiyor. Ancak her zaman sürprizlere açık bir firma olan Huawei’nin herkesi şaşırtma ihtimali bulunuyor. Münih’te yapılacak Huawei Mate 30 etkinliği Türkiye saati ile 15:00’da başlıyor ve aşağıdaki YouTube bağlantısından canlı olarak takip edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 30 etkinliğine “ambargo” darbe vurabilir

Biliyorsunuz firma halen Amerika ambargosu altında bulunuyor. Bu yüzden yeni modellerine Android lisansı alamayan Huawei, bu açıdan yeni modellerini Avrupa’da hemen satışa sunmayacak deniyor. Etkinlikte bu konuda mutlaka bilgilerin verileceği tahmin ediliyor.

Canlı Yayın