reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Pro’nun anı ölümsüzleştiren özelliği

Leica’nın üçlü kamerası ile gelişmiş bir fotoğraf deneyimi sağlayan Huawei P20 Pro, anı ölümsüzleştirmek için yeni alternatifler sunuyor.

Anı yakalamak geçmişte daha zorluydu. Kullanıcıların ya çok hızlı olması ya da art arda fotoğraf çekmesi gerekiyordu. Ancak ne kadar hızlı olunursa olunsun ya da fotoğraf çekilirse çekilsin bu anları yakalama şansı oldukça düşük oluyordu. Günümüzde ise hayatımıza yavaş yavaş giren yapay zeka desteği ile ölümsüzleştirilmek istenen anıları yakalamak mümkün. Yapay zeka destekli akıllı telefonların slow/stop motion özelliği ile her anı çekerek, zahmetsizce fotoğraf galerisine kaydedebiliyorsunuz. Özellikten en etkili şekilde yararlanabileceğiniz akıllı telefon modellerinin başında ise Huawei P20 Pro geliyor. Üçlü Leica kamerası ve sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ile akıllı telefon pazarında sivrilen bu model Super Slow Motion özelliği ile de teknoloji severlerin dikkatini çekiyor.

Zamanı yavaşlat

P20 Pro’nun slow/stop motion özelliği tüm anları detaylarıyla yakalamanıza imkan tanıyor. P20 Pro, standart 240 fps’den 4 kat daha yüksek olan ve çıplak gözle görülemeyen detayları yakalayan altı eksenli stabilizasyonu ve 960 fps süper ağır hareketi destekliyor. Ultra Anlık Çekim modundaki bu cihaz, kapalı bir ekrandan bile aşağı ses düğmesine çift tıklayarak sadece 0,3 saniyede bir görüntü yakalayabiliyor.

Eğlencenin en kısa anları

P20 Pro’nun Super Slow Motion modu ile zemine sıçrayan su damlacıklarının her anına an ve an şahit olurken, frizbi yakalayan bir köpek veya patlayan bir balon gibi nefes kesen filmleri de anında kaydedebilirsiniz.


Profesyonel ve amatör fotoğrafçılar arasındaki uçurumu kapatan bu model, sahip olduğu yapay zeka ile sizi tüm o ayarları ve diğer parametreleri belirleme derdinden kurtarıyor. Böylelikle düşünmeden ve serbestçe fotoğraf çekmek mümkün oluyor. Duygularınızı ve hatıralarınızı etkileyici fotoğraflarda yakalama imkanı tanıyan P20 Pro ile hareketli anlarınızın ayrıntılarını kolayca kaydedip, eğlencenin kısacık anlarını saniyesinde yakalayabiliyorsunuz.