reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 P20 PLus

Huawei P20’nin 40 megapiksellik üçlü kamerasına yakından bakış

Huawei‘nin önümüzdeki ay lanse etmesi beklenen akıllı telefonları P20 ve P20 Plus, biliyorsunuz 40 megapiksellik üçlü kamera ile satışa çıkacak. İşte bu merakla beklenen kamera sistemi ilk defa canlı olarak karşımızda bulunuyor.

Huawei, 27 Mart tarihinde P20, P20 Lite ve P20 Plus olmak üzere üç farklı versiyon duyuracak. Bunlardan P20 ve P20 Plus, özellikle kamera konusunda çıtayı oldukça yükseltecek gibi görünüyor. Uzun süredir gelen bilgilere göre iki telefon da 40 megapiksellik üçlü kamera sistemiyle geliyor. Bu üç kamerayı aşağıdaki ilk görselde görebileceğiniz gibi alt alta konumlandıracak telefonlar, 5 kat hibrit yakınlaştırma ile “görüntü kalitesi açısından” rekabeti bir adım yukarıya çıkartacak. Üç kamera nedeniyle aşağıya doğru oldukça uzadığı görülen kamera modülü, optikler arasında nispeten geniş boşluklar bırakmış görünüyor. Ancak bu yapıya rağmen dışa doğru büyük bir çıkıntının olmadığı gözleniyor. Bu kullanım kolaylığı açısından güzel duruyor.

Huawei P20 P20 PLus

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, P20 ailesiyle özellikle kameraya oynuyor

2017’nin sonunda hazırladığı Mate 10 Pro ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Huawei, artık tüm dünyada en üst sıralarda yer alıyor. Bu açıdan artık beklentileri oldukça yükselten firma, en iyinin de iyisini sunmak zorunda görünüyor. P20 ve P20 Plus biliyorsunuz Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ karşısına çıkartılıyor. Bu da gerçekten zor bir rekabet anlamına geliyor.

İlginizi çekebilir