reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P50

Huawei P50 tasarımı tam olarak bu şekilde olabilir [Video]

Huawei’nin haziran ayına kaldığı düşünülen Huawei P50 ailesi zaman zaman gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer bir kez daha tasarım karşımızda.

Advertisement

Huawei P50 ailesi Android lisansları olmayacak olmasına rağmen merak ediliyor. Yapılan sızıntılara göreyse Huawei P50 tam olarak sayfadaki tasarımı taşıyor.

Bu elbette bu tasarım henüz yüzde 100 kesin değil. Ancak telefonun arka kamera modülünün içindeki lens kurulum haricinde bu gövdeyi kullanacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Bu tasarımda devasa arka kamera modülünde dört farklı kamera bir araya geliyor. Model P50 olduğu için burada bir periskop kamerası yer almıyor.

Huawei’nin daha üstte yer alacak P50 Pro ve P50 Pro Plus‘ta ise bir periskop kamera kullanacağına kesin gözüyle bakılıyor Bu modellerin arkasında toplam beş farklı kamera yer alabilir.

Kamera konusunda çok ama çok güçlü olacağı kesin olan telefonlar, bunun haricinde devrimsel bir yenilik getirecek gibi görünmüyor.

Parmak izi sensörünü ekrana entegre edecek Huawei P50 serisi, güçlerini yüksek ihtimalle Kirin 9000 işlemciden alacak ve yüksek hızlı şarj sunacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P50 ailesinin Türkiye’ye gelecek tek üyesi P50 Pro olabilir

Ancak elbette bu da henüz netlik kazanmış değil. Çünkü Huawei’nin ABD ambargosu devam ediyor ve bu da parça tedariği konusunda firmayı fazlasıyla zorluyor. Yeni ailenin ilk aşamada sadece Çin’e özel olmak ihtimali de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A52’nin içine gelin yakında bakın