reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2

Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro için çıkış tarihi netlik kazandı

Merak edilen akıllı saat modellerinden Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro modelleri için çıkış tarihi çok uzakta yer almıyor.

Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro dün de önemli bilgiler ile gündeme gelmişti. Yeni bir arayüz üzerine kurulan saatler, firmanın kendi geliştirdiği işletim sistemi Harmony OS temelinde hazırlanıyor.

Halen Watch 3 ile beraber tanıtılacak Watch 3 Pro modelinin ne fark taşıdığı bilinmiyor ancak saatler mayıs ayında lanse edilecek bilgisi veriliyor. Bu bilgi sağlam bir kaynaktan geliyor.

Eski bilgilere yeniden bakarsak yeni saatlerde elektronik sim (E-SIM) desteği aktif olarak sunulacak gibi görünüyor. Watch GT serisinden bir tık geride olacağı ancak yine de çok yüksek pil ömrü sunacağı aktarılan Watch 3 serisi, merak uyandırıyor

Yapay zeka temelli yeni aktivite modlarına sahip olacağı aktarılan akıllı saatler, teknik olarak dikkat çekeceğe benziyor. Bu arada Huawei’nin yeni akıllı telefonlarını (P50, P50 Pro ve P50 Pro Plus) haziran ayında bıraktığı da gelen son bilgiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro akıllı saatler Türkiye pazarına da gelecektir

Firmanın diğer modelleri gibi Türkiye pazarını es geçmeyecek saatler, daha önce de söylediğimiz gibi Android kullanıcılarının dikkatini çekmeye çalışacak.

Bu saatlerden tam anlamıyla yararlanmak adına bir Huawei marka telefona ihtiyaç bulunuyor. Huawei’nin kendi geliştirdiği işletim sistemi Harmony OS üzerine kurulan birçok telefon modeli de yolda bulunuyor. Bu konuda 2021’in bombası P50 serisi olabilir.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son AirPods modeli AirPods Max