reklamı kapat

POPÜLER

Huawei HarmonyOS Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 için kilit teknik detaylar gündeme geldi

Merak edilen akıllı saat modellerinden Huawei Watch 3 için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Saat için birçok kilit konu netlik kazandı.

Huawei Watch 3, ortaya çıkanlara göre yuvarlak tasarımı devam ettiriyor ve aşağıdaki tweet içerisinde görebileceğiniz tarzda bir yeni bir kullanıcı arayüzüyle geliyor.

Yeni model firmanın kendi geliştirdiği işletim sistemi Harmony OS temelinde hazırlanıyor. Biliyorsunuz Huawei bu işletim sistemi temelinde yeni bir ekosistem kuruyor. Bunun arkasında da ABD ambargosu yer alıyor.

Watch 3 ile beraber henüz ne fark taşıdığı bilinmeyen Watch 3 Pro modelini de tanıtacağı açıklanan firma, yeni saatlerde elektronik sim (E-SIM) desteğini de aktif olarak sunacak bilgisi veriliyor.

Watch GT serisinden bir tık geride olacağı ancak yine de çok yüksek pil ömrü sunacağı aktarılan Watch 3 serisi, yakında görsel sızıntıyla ortaya çıkacak ürünler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro akıllı saatler Türkiye’de de satılacak

Firmanın diğer modelleri gibi Türkiye pazarını es geçmeyecek saatler, Android kullanıcılarının dikkatini çekmeye çalışacak.

Ancak bu saatlerden tam anlamıyla yararlanmak adına bir Huawei marka telefona ihtiyaç bulunuyor. Huawei’nin kendi geliştirdiği işletim sistemi Harmony OS üzerine kurulan birçok telefon modeli de yolda bulunuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son AirPods modeli AirPods Max