reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 serisinden ilk tasarım sızıntısı geldi

HarmonyOS işletim sistemi ile beraber gelen Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro için ilk tasarım sızıntısı yapılmış durumda. İşte detaylar;

Huawei tarafından geliştirilen HarmonyOS işletim sistemi, 2 Haziran tarihinde düzenlenecek büyük bir etkinlik ile gerçek çıkışını yapıyor.

İşte bu yeni dönemin bir parçası Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro olacak. İki akıllı saat modeli de yüzde 100 kesin olarak HarmonyOS işletim sistemi kullanacak.

Yapılan resmi duyuruya göre yeni Watch 3 modelleri kesin olarak 2 Haziran tarihinde tanıtılacak. Yani HarmonyOS etkinliğinde saatlerin üzerindeki perde kalkacak.

Ancak tasarımı görmek için 2 Haziran’a kadar beklemeye gerek kalmayacak. Çünkü şimdiden yukarıda gördüğünüz gibi düşük kaliteli de olsa ilk sızıntılar gelmeye başladı.

Büyük ihtimalle Watch 3 ve Watch 3 Pro aynı tasarımı kullanıyor. Buna göre saatler ortak olarak yuvarlak yapıyı devam ettiriyor ve yanlarında büyük bir kontrol tekerleği ile fiziksel buton taşıyor.

Çok ince çerçeveli ve kavisli tasarlanan saatler, şimdilik fazlasıyla ince gövdeli görünüyor ve burada metal malzeme kullandığı anlaşılıyor. Görselde yanılmıyorsak hem silikon hem de deri kayış yan yana görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch 3 serisine de güç verecek HarmonyOS genel olarak merak uyandırıyor

Temelinde Türkiye’de de çok büyüyen AppGallery uygulama marketi yer alan HarmonyOS, yakında birçok Huawei telefon için kullanıma sunulacak.

Bu işletim sistemi aynı zamanda firmanın gelişmiş tablet modeli ve Huawei P50 akıllı telefon ailesinde de olacak. Bahsettiğimiz tablet 2 Haziran tarihinde tanıtılacak. Huawei P50 serisi içinse 2 Haziran etkinliğinde ayrı bir tarih verilmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı