reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Casper

Hyundai Casper gerçek dünyada nasıl görünüyor? İşte ilk fotoğraflar [Video]

Güney Kore yollarına çıkmaya başlayan Hyundai Casper için dijital dünyaya yansıyan görüntüler, aracın dinamiklerini zihinlerde oturtmak için fazlasıyla yeterli.

Kısa sürede yakaladığı sipariş rakamlarıyla Hyundai tarihine geçmeyi başaran Casper, macerasının henüz ilk günlerinde olmasına rağmen adeta zafer sarhoşluğu yaşıyor. Güney Kore’de satış sürecine başlanan modelle ilgili görsel ve teknik detayları kademeli olarak göndermeye devam eden Hyundai cephesi de şu aşamada ilgiden fazlasıyla memnun. Tasarımı ve kullanışlılığıyla beğeni kazanan Hyundai Casper için eksik parçalar adım adım tamamlanırken, aracın gerçek dünya görüntüleri de farklı kaynaklardan gelmeye başladı. Güney Kore sokaklarında otomobil meraklılarının kadrajına yakalanan Casper, Woopa TV’nin Youtube hesabı üzerinden paylaştığı videoda çok daha net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu görüntülerle birlikte modelin ebatsal verilerini de kafamızda daha net bir şekilde oturtabiliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Casper için öne çıkanlar

A segment bir mini crossover olan lanse edilen Casper, giriş seviyesinde olmasına rağmen sahip olduğu güvenlik özellikleriyle övgüyü hak ediyor. Yedi adet hava yastığının tüm versiyonlarda standart olarak sunulduğu otomobilde; ön bölge çarpışma asistanı, şeritte tutma asistanı, akıllı hız sabitleyici ve kör nokta uyarısı gibi işlevsel özellikler de listede kendisine yer buluyor. Direksiyon simidinin doğrudan Ioniq 5 üzerinden entegre edildiği kokpit tarafında ise dijital sürücü ekranı ve multimedya ekran merak uyandırıyor. Multimedya ekran 8 inçlik bir ebatla gelirken, sürücü ekranının 4,2 inç olarak üst paketlerde kendisine yer buluşu dikkat çekiyor. Casper ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Video

Hyundai Casper teaser

Video #2

Video #3