reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai’de BMW esintisi: 2018 Azera

Hyundai, lüks segment sedan piyasasına Azera modelini yenileyerek damga vurmak istiyor. 2018 Hyundai Azera yeni tasarımı ve güçlü motoruyla segmente hareket getirmeye hazırlanıyor.

Hyundai’nin lüks segment sedan ligindeki temsilcisi Azera, 2018 yılında rakiplerine ayak uydurarak daha dinamik bir tasarıma kavuşuyor. BMW modellerine benzer bir yapıda olan tasarım diliyle dikkat 2018 Azera ile birlikte Hyundai, “kaslı” yapıya sahip tasarımını yenilenen iç tasarımla kombin etmeyi planlıyor. 2018 Hyundai Azera’nın “gergin” ön tasarımı modern ve yeni arka taraf tamamlıyor. 2018 Azera’da yer verilen arka stop lamba tasarımı her ne kadar Renault’nun Talisman modelini andırıyor olasada yeni jenerasyon eskiye göre çok daha sportif ve yeni bir bir görüntüye sahip olacak diyebiliriz. Azera’nın iç tasarımında radikal değişiklikler ve iyileştirmeler bekleniyor. Ön kokpit ve multimedya sistemlerindeki geliştirmeleri araç içerisinde yer verilen malzemelerin kalitesindeki gözle görülür artışın tamamlaması gündemde. Merkezde konumlandıralan multimedya ekranın ve premium segment modellerde görmeye alıştığımız analog saat, 2018 Hyundai Azera’da yer alan hoş detaylardan.
hyundaiazera2

2018 Hyundai Azera’nın birden fazla motor seçeneğiyle sunulması bekleniyor. Bu seçenekler henüz resmiyet kazanmasada Azera’nın motor yelpazesinin en üstünde, yaklaşık 300 beygir güç üreten 3.3 litrelik V6 motorun görev yapması bekleniyor. Dört silindirli bir motor seçeneğide sunulması beklenen opsiyonlar arasında. 2018 Hyundai Azera’nın Kasım ayında düzenlenecek olan Los Angeles Otomobil Fuarı’nda kullanıcılarla tanışması bekleniyor.