reklamı kapat

POPÜLER

Rambo beyaz perdeye büyük bir eksikle dönüyor

Sylvester Stallone ile özdeşleşen Rambo serisinin devam edeceği ortaya çıktı. Merak uyandıran yeni projenin ismi Rambo: New Blood olarak açıklandı.

Rambo serisi First Blood (İlk Kan) filmiyle 1982 yılında başladı. Burada ana kahramanımız olan Vietnam gazisi John Rambo‘ya Sylvester Stallone hayat veriyordu. İzleyicilerden büyük ilgi gören seri daha sonra Rambo: First Blood Part II, Rambo III ve Rambo ile devam etti. Hayranlar hikayenin Last Blood ile sonlandırılmasını bekliyordu. Ancak ondan önce Rambo: New Blood projesi duyuruldu.

Bu yeni yapımın dizi olarak izleyici karşısına çıkması ve yeni bir yıldızı tanıtması bekleniyordu. Bilinmeyen nedenlerden ötürü planlarda büyük bir değişikliğe gidildi ve hikayenin sinemaya aktarılmasına karar verildi. Böylece yeni kahramanımız beyaz perde üzerinden izleyicilerle buluşacak. Eğer bu film yeterli ilgiyi görürse belki yeni bir seri olarak yola devam edecek. Rambo: New Blood projesini Brooks McLaren (XOXO) kaleme alacak. Yönetmenlik göreviniyse Ariel Vromen (Criminal) üstlenecek.

Şimdilerde Rambo karakterini andıran ancak James Bond özelliklerini de barındıran bir oyuncu arayışına girildi. Tabii bu yeni gelişme Rambo hayranları tarafından hayal kırıklığıyla karşılandı. Hollywood‘un yaratıcılık sıkıntısı çektiği bu dönemde Rambo ismi altında yeni bir kahraman tanıtılacak olması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?