reklamı kapat

POPÜLER

Apple Studio Display

İddia: Apple imzalı yeni monitör, XDR’dan çok daha ucuz olacak

Apple imzalı yeni monitör modeli için bir fiyat söylentisi gündeme atıldı. Kaynaklara göre yeni seçenek Pro Display XDR’dan çok daha ucuz olacak.

Apple Pro Display XDR, firmanın profesyonel monitörler arasında normal karşılansa da genel olarak inanılmaz pahalı bir ürünü konumunda. Bu model normal kullanıcıya kesinlikle hitap etmiyor ve Türkiye’de tam 56 bin TL‘den başlıyor. Bu monitör bir bacakla da gelmiyor ve monitörün sadece bacağı tam 13.589 TL‘ye satılıyor.

Bu monitör 2022’de de satılacak ancak firmanın ürün gamı içerisinde tek kalmayacak. Çünkü Apple, 2022’de daha fazla kişiye hitap eden bir monitör tanıtacak ve bu model kaynaklara göre 2.500 dolar seviyesinde satılacak. 2.500 dolar yine ucuz değil ancak 5 bin dolarlık Pro Display XDR’a oranla çok daha verilebilir bir rakam olacak. Bu model Türkiye’de yüksek ihtimalle 25 bin TL üstünde satılacak.

Apple’ın bu harici monitörü yüksek ihtimalle 32 inç ya da 27 inç boyutta olacak. Hatta Apple’dan toplamda iki farklı boyutta yeni monitör modeli de gelebilir. Bazı kaynaklara göre üç farklı monitör modeli dahi karşımıza çıkabilir.

Apple’dan 2022 genelinde başka neler beklendiğini ise buradan öğrenebilirsiniz. 2022 için büyük planları olan Apple, son kullanıcı ile profesyoneller arasında denge kurmaya çalışıyor ve bunda başarılı görünüyor. Firma, gelen bilgilere göre 2022 için herkese yönelik yeni bir ürün hazırlıyor.

İlginizi Çekebilir: Kendi dengesini kurabilen elektrikli motosiklet