reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno S

İddialı detaylarıyla sızdırılan OPPO Reno S ve fiyatı

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, Reno serisini Samsung’un Galaxy tarafında yaptığı gibi devasa hale getirmek istiyor. Şimdi ise iddialı model Oppo Reno S geliyor.

En son karşımıza detaylarına burada yer verdiğimiz Reno Ace ile çıkan firma, bir başka amiral gemisi üzerinde daha çalışıyor. Karşımıza çıkan yeni model ise direkt olarak Oppo Reno S oluyor. Şarj süresini inanılmaz oranda kısaltan 65W Super VOOC 2.0 hızlı şarj teknolojisiyle yolda olduğu aktarılan ve bu açından sevindiren telefonun, arkasında üçlü kamera olacak deniyor. Buradaki ana kameranın Reno Ace gibi 48 megapiksel değil 64 megapiksel olacağı aktarılıyor. Diğer kameraların ise 13 megapiksel telefoto + 8 megapiksel ultra geniş açı olacağı tahmin ediliyor. Modelin gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alacağı ve köpek balığı yüzgeci formunda bir motorlu ön kamera taşıyacağı tahmin ediliyor. Bu açıdan bir çentiğinin olmayacağı görülen Reno S, en az 8 GB RAM + 256 GB depolama ile donatılabilir yorumları alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Reno S kaça satılacak?

Kaynaklara göre modelin başlangıç fiyatı 560 dolar seviyesinde olacak. Yani ne çok pahalı ne de çok ucuz olacak model, özelliklerine oranla orta yolu güzel şekilde bulmuş gibi görünüyor. Çok yakında tanıtılacağı söylenen telefonun, Türkiye’de de satılma ihtimali bulunuyor.

İlgili Video