reklamı kapat

POPÜLER

Honor

İlginç olay; Honor’dan kaybolan prototip telefonunu bulana büyük ödül

Türkiye’de de resmi olarak yer alan Huawei alt markası Honor, bu sefer hiç beklemediğimiz sürpriz bir haberle gündemde yer alıyor.

Huawei desteğiyle pazarda çok büyük işlere imza atan Honor, özellikle gençler arasında çok popüler bir marka halini aldı. Fiyat performans oranı yüksek modelleriyle dikkat çeken firma, dediğimiz gibi bu sefer beklenmedik bir haberle gündemde yer alıyor. Firma gerçek anlamda Almanya’da kaybolan bir prototip telefonunu arıyor. Bunun için sosyal medyadan aşağıdaki açıklamayı yapan firma, Honor 20 serisinden bir modele ait olduğu düşünülen prototip geri getirene tam 5.000 euro ödül verileceğini belirtiyor. Bir Honor pazarlama çalışanın düşürdüğü ya da çaldırdığı prototip telefon, firma için elbette büyük önem arz ediyor. Bazı kişilerin reklam dediği firmanın ise “hayır bu cihazı gerçekten kaybettik” dediği süreç, gerçekten ilginç görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor telefonu bulan / çalan kişi büyük bir ödül alacak

Bu tarz bir durum sanıyoruz ilk defa yaşanıyor. Firma çalışanlarının prototip telefonları kaybetmesi elbette bir ilk değil. Burada ilk olarak Apple çalışanı tarafından barda unutulan iPhone 5 modeli akıllara geliyor. Ancak Honor’un yaptığı gibi herkese açık bir kampanya sanıyoruz daha önce hiç olmamıştı. Şu an Almanya dışındakilerin elinden firmanın telefonunu en kısa süre içerisinde bulmasını dilemekten başka bir şey gelmiyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en popüler modellerinden