reklamı kapat

POPÜLER

Tronex LED ışık

İlginç yapısıyla öne çıkan “giyilebilir” LED ışık: Tronex [Video]

Popüler bağış platformu Kickstarter’da zaman zaman oldukça ilginç ürünler destek aramaya devam ediyor. Bunlardan biri de kesinlikle LED ışık Tronex.

Kickstarter ürünleri artık ekisi kadar çok gündeme gelmiyor. Ancak yine de ilginç ürünler hazırlanmaya devam ediliyor. İşte bunlardan olan Tronex, temel olarak giyilebilir şekilde tasarlanmış bir LED ışık modeli. Adeta ufak bir sırt çantası gibi giyilebilen ve içine gizlenebilen kemer sistemiyle sabitlenebilen ürün, iki tane hareketli tasarlanan LED aydınlatma kafasına sahip. Arkadan öne doğru getirilen bu ışıklar, kullanım sürecinde ellerinizi serbest hale getiriyor. Peki bu ışık hangi alanlarda kullanılabilir? Aslında burada iş biraz hayal gücüne kalmış. LED ışık Tronex, sırt bölümünde de ışık olduğu için bisiklet kullanırken tercih edilebilir. Ürün gece kamp maceralarında, mağara keşiflerinde, tırmanışlarda, tamir işlemcilerinde, avcılıkta ya da asker / polis operasyonlarında rahatlıkla tercih edilebilir yapıda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oldukça güçlü bir ışık çıkışı (4900 lümen) bulunan ürün, ışık kuvveti konusunda geniş ayar seçenekleri de veriyor. Bünyesinde yer alan 13.600 mAh pil ile en düşük modunda tam 24 saat görev yapabilen ışık, USB portuyla telefonunuzu da şarj edebiliyor. 510 gram ağırlığıyla hareket halinde olunduğunda çok sorun yaşatmayacak ışık, üst seviye malzeme kalitesiyle de zorlu hava şartları ve koşullarda sorunsuz çalışabiliyor.

Tronex LED ışık
Tronex LED ışık
Tronex LED ışık
Tronex LED ışık
Tronex LED ışık
Tronex LED ışık
Tronex LED ışık

LED ışık Tronex çok kullanışlı görünüyor

Kickstarter’da konan 15 bin dolar hedefi 24 bin dolar seviyesine taşıyan ve başarıya ulaşan ürün, yapılacak en az 98 dolar bağışla elde edilebiliyor. Ekim ayında dağıtıma çıkacağı açıklanan ışığın, ticari olarak da raflardaki yerini alması bekleniyor. Ürün proje sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.