reklamı kapat

POPÜLER

“İlhamı sensin” mesajıyla yayınlandı; yerli otomobil cephesinden üçüncü fotoğraf geldi

Son haftaların en önemli gündem maddesi olan yerli otomobil ile ilgili paylaşımlar devam ederken heyecan da paralel eğride yükselmeye devam ediyor.

Pazartesi gününden itibaren kademli olarak başlayan paylaşım sürecinin üçüncü gününe geldik. Perşembe günü düzenlenecek olan tanıtım etkinliğiyle örtülerinden kurtulacak olan yerli otomobil projesiyle ilgili artık son virajlardayız. Son paylaşımıyla birlikte beraberinde getireceği dijital ayna teknolojisiyle ilgili ipuçlarını görme şansına eriştiğimiz araç için bugün gelen parça da ışıklandırma grubuyla ön plana çıkıyor. Üçüncü kademe olmasına karşın hala gizemini koruyan tasarım detaylarıyla ilgili bekleyiş sürecimizse birkaç gün daha devam edecek gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yerli otomobil Gebze’de tanıtılacak

Son paylaşıma baktığımızda aracın ön ızgara bölümünde lale motiflerinden faydalanıldığını görüyoruz. Elektrikli otomobillerde geleneksellerden farklı olarak kapalı şekilde konumlandırılan bu yapının, karakteristik bir imge ile donatılması da meraklılarının ilgisini çekmeyi başarabilir. Fotoğrafta ek olarak aracın ön tampon yapısıyla ilgili ilk çizgileri de görme şansına erişiyoruz. İki farklı versiyon ile kullanıcılara sunulmasını beklediğimiz yerli otomobildeki temel farklılıklar menzil ve donanım üzerinden ayrılacak. Giriş seviyesinde 300 kilometrenin üzerinde bir menzile sahip olmasını beklediğimiz aracın tasarım sürecinde Pinanfarina izlerini göreceğimiz de netleşen dinamikler arasında. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Honda CES 2020 projelerinden detaylar