reklamı kapat

POPÜLER

Yerli otomobil
Yerli otomobil
yerli-otomobil

Yerli otomobil modellerinin ön sipariş süreci için yeni açıklama

Yerli otomobil modelleri hala gündemden düşmezken, TOGG cephesi de ön siparişlerle ilgili ortada var olan bilgi kirliliğine karşı açıklama yaptı.

Tanıtımıyla birlikte Türkiye’nin gündem maddelerinden birisi olmaya devam eden yerli otomobiller için çalışmalar devam ediyor. Önümüzdeki yıl düzenlenecek olan lansman ilem marka ve model isimleri gibi ayrıntıları da açıklanacak olan araçlar için şu an en elzem olan şeyse şüphesiz fabrikanın inşası. Süreçle ilgili beklentiler devam ederken araçlarla ilgili gündem maddelerinden birisi de ön siparişin ne zaman başlayacağı. Geçtiğimiz günlerde alınacak ön ödemenin miktarı üzerine bazı detaylar tartışmalara dahil olurken, TOGG cephesinden konuyla ilgili net bir açıklama geldi.

Yerli otomobil
yerli-otomobil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yerli otomobil modellerinin siparişi için TOGG takip edilmeli

TOGG’un resmi hesaplarından gerçekleştirdiği açıklamanın tam metninde; “Tanıtımının ardından milletimizin büyük teveccühünü kazanan Türkiye’nin Otomobili için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda mesaj ve telefon almaktayız. Türkiye’nin Otomobili’nin üretim, satış ve pazarlama stratejileri titizlikle yürütülmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın manevi değeri çok ön yüksek siparişi dışında araçlarla ilgili resmi ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesini önemle rica ederiz.” ifadelerine yer verildi. Önümüzdeki iki yıllık sürecin ardından daha somut parçalar üzerinden karşımızda olacak projenin teknik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Yerli otomobil tanıtımı