reklamı kapat

POPÜLER

TCL akıllı televizyon

İlk TCL akıllı televizyon modeli Türkiye’de satışta; işte fiyatlar

Akıllı telefon modelleri uzun zamandır Türkiye’de yer alan TCL, Türkiye pazarında televizyon satmaya da başladı. İşte ilk model;

Çin merkezli TCL firmasının akıllı televizyon modelleri daha önce de aktardığımız üzere yurt dışında fiyat performans açısından oldukça beğeniliyor. Alanda birçok farklı iddialı modeli olan firma, geçtiğimiz aylarda Türkiye’de de çok geniş bir ürün gamıyla televizyon satmayan hazırlanıyor denilmişti. İşte bu konuda beklenen ilk adım atıldı. Firmanın Türkiye’ye gelen ilk televizyon modeli büyük bir satış kanalındaki yerini aldı. Boyuta göre 55P8M ve 50P8M model ismine sahip olan televizyon, aktarıldığı kadarıyla Bilkom güvencesiyle destekleniyor ve 50 inç için 4.899 TL, 55 için içinse 5.799 TL‘ye satılıyor. Sürpriz olmadığı üzere 4K çözünürlük sunan model, Android işletim sistemi üzerine kuruluyor. Şık bir tasarımı ve ince çerçeveleri olan televizyonun, çok ince olmadığı görülüyor. Giriş çıkış portları yanında olan televizyonun OLED olmadığını da belirtmek gerekiyor. Dahili uydu alıcılı televizyonda LED panel bizleri karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL imzalı akıllı televizyon modelleri Türkiye’de çok ses getirebilir

Çünkü Türkiye fiyat konusunda hassas bölgeler arasında yer alıyor. Türkiye gibi pazarlarda fiyat-performans oranı yüksek her ürünün öne çıkma şansı bulunuyor. TCL’in diğer televizyon modellerini de yavaş yavaş Türkiye pazarına getirmesini bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Daha çıkmadan gelen özel iPhone 12 modelleri