reklamı kapat

POPÜLER

TCL akıllı televizyon

TCL akıllı televizyon modelleri Türkiye pazarına geliyor

Akıllı telefon modelleri uzun zamandır Türkiye pazarında yer alan TCL, Türkiye pazarına sessiz sedasız televizyon modellerini de getiriyor.

Çin merkezli TCL firmasının akıllı televizyon modelleri yurt dışında fiyat performans açısından oldukça beğeniliyor. Alanda birçok farklı iddialı modeli olan firma, Türkiye’ye de buradaki resmi sitesine bakılırsa çok geniş bir ürün gamıyla çıkışa hazırlanıyor. 85 inç’e kadar QLED TV’leri olan olan firmanın, aynı zamanda 40 inç gibi ufak LCD panelli akıllı televizyon modelleri de bulunuyor. OLED televizyonları olmayan ve şimdilik hemen herkes için yeterli olan maksimum 4K çözünürlükte modeller sunan TCL, resmi sitesinde bu televizyonların fiyatları hakkında bir bilgi vermiyor. TCL’in televizyonları ayrıca henüz Türkiye’deki birçok büyük alışveriş sitesinde de listelenmiyor. Firma bu konuda halen bir çalışmalar içerisinde bulunuyor. TCL imzalı televizyon modellerinden özellikle yerleşik soundbar’a sahip olan, ince çerçeveli ürünler dikkatleri üzerine çekiyor. Firmanın televizyonlarında yapay zeka ve Android işletim sistemi de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL imzalı akıllı televizyon modelleri Türkiye’de çok ses getirebilir

Çünkü Türkiye fiyat konusunda hassas bölgeler arasında yer alıyor. Türkiye gibi pazarlarda fiyat-performans oranı yüksek her ürünün öne çıkma şansı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Dev sinema perdesini evinize getiren ürün