reklamı kapat

POPÜLER

Insta360 Go
Insta360 Go
Insta360 Go

İnanılmaz ufak boyutlarıyla şaşırtan kamera: Insta360 Go

Hazırladığı 360 derece kamera modelleriyle tanınan Insta360, bu sefer 360 derece olmayan bir kamera ile karşımızda. İşte Insta360 Go ve özellikleri.

Yeni tanıtılan Insta360 Go, temel olarak bir kişisel kamera modeli. İnanılmaz ufak boyutları ve 18 gramlık ağırlığıyla şaşırtan kamera, buna karşın üst seviye görüntü kalitesi sunuyor. Altı eksende görüntü sabitleme özelliğiyle gerçekten çok stabil videolar çekmenize imkan tanıyan Go, boyut konusunda gerçekten sınırları zorluyor. Kıyafet üstüne ya da bir kafa bandına manyetik aparat ile takılabilen ürün, 2720×2720 piksel çözünürlükte kayıt yapıyor ancak görüntü sabitleme nedeniyle 1080P çözünürlükte 25 fps çıktı veriyor. Birçok paylaşım için yeterli olan ancak biraz daha büyük olup 4K ile gelseydi daha iyi olurdu dedirten kamera, çektiğiniz videoları isterseniz manuel olarak, isterseniz de Insta360 uygulaması üstünden düzenlemenize imkan tanıyor. Burada yer alan otomatik modlar, yapay zeka ile oldukça güzel düzenlemeler gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Insta360 Go gerçekten ilginç bir kamera olmuş

Yurt dışı satış fiyatı 199 dolar olan yani çok da ucuz bir seçenek oluşturmayan kamera, özel bir manyetik şarj sistemiyle geliyor. IPX4 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı bir seçenek oluşturan kamera, Hyperlapse gibi çekim modlarını da kullanıcılarına sunuyor. Modelde yavaş çekim özelliği de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Vivo’nun çok merak edilen yeni modeli