reklamı kapat Samsung Space Monitor

POPÜLER

Indiana Jones 5

Indiana Jones 5’ten hayranlarını üzecek gelişme

Lucasfilm’in Star Wars’tan sonra en çok konuşulan serisi olan Indiana Jones‘un beyaz perdeye dönmesi uzun zamandır bekleniyor. Fakat serinin beşinci filmi için bekleyiş sandığımızdan daha uzun sürecek gibi görünüyor.

2012 senesinde Disney’in satın aldığı Lucasfilm yeni projelerle karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Yoğunlukla Star Wars konuşulsa da, stüdyonun sahip olduğu tek seri o değil. Bir de Harrison Ford’un başrolünde yer aldığı Indiana Jones var. Bu seri ilk olarak 1981’de Raiders of the Lost Ark ile başlamıştı. Steven Spielberg‘in yönettiği seri toplamda şimdiye kadar dört filmle karşımıza geldi. Yakında beşinci filmin vizyona girmesini bekliyorduk fakat işler arzu edildiği gibi gitmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir zamanlar 2019’da vizyona girmesini beklediğimiz Indiana Jones 5 yeni engellerle karşılaştı. Filmin vizyon tarihi önce 2020’ye ertelenmişti. Şimdi serinin hayranlarını üzecek kötü bir haber daha geldi. Disney’in yaptığı resmi açıklamaya bakılırsa filmi ancak 9 Temmuz 2021‘de seyredebileceğiz. Bunun sebebi ise çekim programı gibi görünüyor. Normalde 2019’da çekilmesi planlanan filmin prodüksiyon çalışmaları daha geç başlayacak. Bu da ister istemez vizyon tarihini etkiliyor. Bakalım ertelenmelere doyamayan Indiana Jones 5’i bir gün gerçekten seyredebilecek miyiz?

İlginizi çekebilir

Indiana Jones 4 fragmanı