reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Airdots

İndirime girdi; Xiaomi Redmi Airdots Tws satın almak isteyenlere müjde

Xiaomi‘nin uygun fiyatıyla dikkat çeken kablosuz kulaklığı Xiaomi Redmi Airdots Tws indirime girdi.  Piyasa fiyatı 299 TL olan Redmi Airdots Tws, indirimle birlikte fiyatı yaklaşık 150 TL‘ye kadar geriledi

Yüzde 50 indirimle satışta olan kulaklık yüksek satış rakamına ulaşmıştı. Geçtiğimiz eylül ayında dünya genelinde 3 milyon satış rakamına ulaşıldığı açıklanan kulaklık, Redmi Note 7 ailesiyle birlikte tanıtılmıştı.

Bluetooth 5.0 bağlantısına destek veren kulaklık bu bağlantısı sayesinde mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. Frekans tepki aralığı 20-20kHz olan Xiaomi Redmi Airdots Tws, iki kanallı bir kulaklık olarak göze çarpıyor. Şarj kutusunda 300 mAh, her bir kulaklık parçasında 40 mAh pili bünyesinde barındıran Redmi Airdots Tws, maksimum 2 saatte şarj oluyor. 1,5 saatte şarj edilebilen kulaklığın şarj kutusu ise yaklaşık 2 saatte şarj edilebiliyor. 4 saate varan müzik deneyimi vadeden kulaklıkta 7,2 mm hareketli bobin sürücüsü yer alıyor. DSP akıllı çevre gürültü azaltma özelliğine de destek veren Redmi Airdots Tws, IPX4 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı dayanıklı. Yalnız altını çizmekte yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı şarj kutusu suya dayanıklı mı?

Kulaklığın şarj kutusu su sıçramalarına karşı dayanıklı değil. Redmi Airdots Tws, microUSB bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklıklı mikrofon seti şarj kutusunun dışında olduğunda ve hiçbir bağlantı olmadığında yaklaşık 5 dakika içinde otomatik olarak kapanıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi imzalı çok şık mekanik saat