reklamı kapat

POPÜLER

infamoussecondson

Infamous: Second Son incelemesi

Evin şanslı çocuğu Alıştığımız ve bildiğimiz süper kahraman yapımlarından farklı olmuştur Infamous serisi her zaman. “Daha iyi” demek ne derece doğrudur bilinmez ama oynaması en zevkli süper kahraman oyunları olduklarını söylemek yanlış olmayacak
İlk olarak 2009 yılında karşımıza çıkan Infamous serisi, yıllar içinde Sony’nin en önemli yol arkadaşlarından biri oldu. Ancak ne yalan söyleyelim, aldıkları yüksek puanlara rağmen ilk iki Infamous oyunu hep “tam olmamış” hissi vermekteydi.

İşin garip yanı ise, bunun sebebini tam olarak söylemenin mümkün olmamasıydı. Baktığınız zaman yapmak istedikleri her şeyi ortalamanın üzerinde bir kaliteyle ortaya koymalarına rağmen bir şeyler eksikti işte. O dönem sıkıntının nerede olduğunu göremez iken Second Son’ın çıkışıyla birlikte taşlar yerine oturmuş oldu. Sorun bazı şeylerin hatalı yapılmış olması değil, yetersiz yapılmış olmasıydı. Second Son, Infamous serisindeki her parçanın daha iyi yapıldığı, içinin daha doldurulduğu bir yapım olmuş. Oynarken kesinlikle bir şeylerin eksik yapıldığını hissetmiyorsunuz. Bazı şeylerin gereğinden fazla yapıldığını bile söyleyebiliriz hatta.

YORUMLAR