reklamı kapat

POPÜLER

Instagram WhatsApp Facebook çöktü

Instagram, Facebook ve WhatsApp çöktü mü? Can sıkan erişim sorunu!

Facebook, Instagram ve WhatsApp servislerine bir kez daha dünya genelinde erişim sağlanamıyor. Bu durum sonrasında kullanıcıları yine büyük bir telaş sarmış durumda.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya kanalları Facebook, Instagram ile WhatsApp için erişim bir kez daha toplu olarak kesilmiş durumda. Tüm dünya genelinde yaşanan ve Türkiye’deki kullanıcıları da ciddi şekilde etkileyen problem hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Bu ay içerisinde ikinci kez meydana gelen, 2019 genelinde ise 4’ü bulan erişim sorunu, gerçekten kötü görünüyor. Özellikle Instagram tarafında ciddi bir problem yaşanırken, bazı kişilerde hiçbir sıkıntı olmaması garip soru işaretleri doğruyor. Hatırlarsınız Facebook geçtiğimiz aylarda yaşanan bir sorundan sonra resmi bir açıklama yapmış ve yaşanan büyük kesinti sorununa sunucu ayarlarında yapılan bir değişikliğin neden olduğunu söylemişti. Ancak bunun üstüne başka bir kesinti daha olmuştu. Şimdi benzer bir sorun daha karşımıza çıktı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook, WhatsApp ve Instagram bu sıralar sık sık sorun yaşıyor

Çözüm için şu an kimse bir zaman veremiyor. Hatırlarsınız kısa süre önce Twitter da benzer bir sorun yaşamış ve kullanıcıları korkutmuştu. Dev firmaların son dönemde yaşadığı bu sorunların ardından farklı komplo teorileri üretiliyor ancak kimse net bir açıklama yapamıyor.

İlginizi Çekebilir

Gelişmiş akıllı yüzük