reklamı kapat

POPÜLER

akıllı yüzün aina ring

Telefon görüşmesi dahi yapabileceğiniz akıllı yüzük: Aina Ring [Video]

Piyasada birçok farklı akıllı yüzük modeli bulunuyor. Kickstarter’ın en yeni konuğu Aina Ring ise benzerlerini sunduğu özellikleriyle solluyor.

Üretim tekniklerinin gelişmesiyle “akıllı” teknolojik cihazlar ufalmaya başladı. Bu sayede artık akıllı yüzük kavramı dahi hayatımızda bulunuyor. Bunun en son örneği konumunda bulunan Aina Ring, Kickstarter üzerinde konulan 30 bin dolar hedefi 38 bin dolara kadar taşımayı başardı. Yine Kickstarter üzerinde hayat bulan rakiplerinden biraz daha büyük olan yüzük, bu sayede çok daha gelişmiş bir seçenek ortaya koyuyor. Direkt olarak yapay zeka üzerine kurulan ürün, görüşme için telefona ihtiyacı bitiriyor. Akıllı telefonlara Bluetooth 5.0 üzerinden bağlanan Aina Ring, sesli asistanlara erişim sunuyor ve özel teknolojisiyle karşı tarafın sesini parmaklarınız aracılığıyla kulağınıza aktarabiliyor. Bu sayede adeta bir özel ajan gibi görüşme yaptıran ürün, egzersiz takibi yapabiliyor ve telefonunuzdaki bildirimleri üzerine alabiliyor. Ağırlığı çok düşük olan yüzük, bünyesinde bir OLED ekran barındırıyor. Kenarda yer alan bu çok ufak ekran ile sunulan etkileşim ve kontrol imkanları artıyor. 50 mAh piliyle 2 saate yakın konuşma süresi bulunan, bekleme süresi ise 36 saat olan ilginç ürün, su geçirmiyor ve titreşim motoru da barındırıyor.

akıllı yüzün aina ring
akıllı yüzün aina ring
akıllı yüzün aina ring
akıllı yüzün aina ring
akıllı yüzün aina ring
akıllı yüzün aina ring
akıllı yüzün aina ring
akıllı yüzün aina ring
akıllı yüzün aina ringakıllı yüzün aina ring
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı yüzük Aina Ring boyundan büyük işler yapıyor

iOS ve Android cihazlarla sorunsuz olarak kullanılabilen ürün, yapılacak en az 249 dolar bağış ile 2020 Şubat ayında elde edilebiliyor. Sundukları “pratikte görmeden” alınmaz dedirtecek kadar iyi olan ürün, 269 dolar bağışla altın kaplama olarak da alınabiliyor. Akıllı yüzüğün tanıtım videosunun sayfanın üstünde izleyebilirsiniz.