reklamı kapat

POPÜLER

iOS 13.5.5 Apple

Apple’ın iOS 13.5.5 kodlarında bulunan güzel yenilik

Teknoloji devi Apple, son yıllarda sunduğu servisleri için önemli bir adım atıyor. Bu konuda kanıtlar iOS 13.5.5 içerisinde bulunmuş durumda.

Apple’a yönelik sağlam kaynak Mark Gurman, uzun süre önce teknoloji devi 2020’nin başında Apple Music, TV+ ve News+ servislerini tek bir paket halinde satmanın planını yapıyor demişti. Üç servisi ödeme konusunda bir araya getirecek firma, bu sayede daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyor denilmişti. Ancak halen bu adım atılmadı. Fakat iOS 13.5.5 kodlarında açık olarak bulunduğu üzere bu imkan çok yakında geliyor. WWDC 2020 kapsamında tanıtılabileceği düşünülen özellik, Apple ekosisteminde olan kişiler için oldukça mantıklı görünüyor. Çünkü her servise ayrı ayrı para vermek halen kişilerin hiç istemedikleri bir şey. Günümüzde Netflix, Spotify ve Disney+ derken hayatımıza birçok servis giriyor ve bunların altından ayrı ayrı kalkmak inanılmaz zorlaşıyor. Her servise ayrı ayrı ödenecek miktardan daha düşük fiyatlı tek bir paket yurt dışındaki Apple kullanıcılarını fazlasıyla sevindirebilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 13.5.5 ile önemli bir adım atacak Apple, servisler ile son yıllarda inanılmaz para kazanıyor

Firma geleceğin burada olduğunu çok iyi biliyor. Firmanın servislerinden şu an en çok kullanılanları arasında Apple Music yer alıyor. Spotify rakibi servis gittikçe büyüyor. Bu konuda son rakamların WWDC 2020’de paylaşılacağı düşünülüyor. Korona nedeniyle bu yıl WWDC internet üstünden yapılıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni 16 inç MacBook Pro modeli