reklamı kapat

POPÜLER

iOS 7.1.1 güncellemesi yayınlandı

Apple, mobil işletim sistemi iOS için beklenen yeni güncelleme paketini yayınladı. Buna göre ufak çaplı hata düzenlemelerinin yer aldığı işletim sistemi 7.1.1 sürümüne yükseldi.

iOS 7 ile birlikte işletim sistemini adeta sil baştan yaratan teknoloji devinin yazılıma dair ufak çaplı dokunuşları devam ediyor. 7.1 güncellemesiyle CarPlay, Touch ID ve Siri iyileştirmelerinin yanı sıra kullanıcı arayüzünü de canlandıran Apple, bu sefer daha az kapsamlı bir sürümü indirmeye sundu. Güncellemede Touch ID parmak izi tarama sistemiyle ilgili iyileştirme, VoiceOver aktif iken Bluetooh klavye kullanımında yaşanan soruna çözüm ve ana klavye tepki süresini etkileyen hatanın giderilmesi gibi düzenlemeler yer alıyor. “Ayalar > Genel > Yazılım Güncelleme” yoluyla gerçekleştirilebilen güncellemenin performansa ise çok fazla etki etmediği belirtiliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iOS 7.1.1 güncellemesi yayınlandı” için 3 cevap

  1. VE dedi ki:

    Apple yaptığı cihazların arkasında duran bir marka. Sürekli olarak güncellemeler ile sorunları gidermekteler. Samsung ve diğer android işletim sistemine sahip olan markalar yıllardır aynı arayüz ile devam etmektedirler. Tek yaptıkları sürekli yeni bir model çıkarmak.

  2. wad dedi ki:

    apple yılda bir model üreten onu da doğru düzgün beceremeyen bir markadır. //5s’ user.

  3. technologist35 dedi ki:

    Mesala neresini becerememişler…?bizlerle paylaşırsan mutlu olur ona göre alışveriş ederiz