reklamı kapat

POPÜLER

iphone 11 pro iphone 11 pro max apple

iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max çağa uyum sağlayacak!

Apple’ın 2019 iPhone modellerinden iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max, gelen bilgi doğruysa gövde rengi konusunda çağa uyum sağlayacak.

10 Eylül tarihinde iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max modelleri geliyor. İşte bu modellerden Pro takılı ana cihazlar, söylendiği kadarıyla yukarıdakine benzer geçişli bir renk seçeneğine sahip olacak. Burada Galaxy Note 10’un Aura Glow renk seçeneğini taklit edecek denilen telefonlar, bu açıdan birçok kişiyi memnun edecek gibi görünüyor. Renk seçenekleri konusunda üst seviye modellerinde biraz kapalı kalan Apple, bunu 2019 iPhone’lar ile değiştirecek gibi duruyor. Tasarımsal olarak arkadaki büyük kamera modülü ve bu yeni renk haricinde hiçbir fark taşımayacak telefonlar, özellikle kamera tarafında dikkat çekecek izlenimi oluşturuyor. Özel bir gece moduyla gelen 2019 iPhone’lar, yine de bu konuda birçok rakibinin gerisinde kalacak izlenimi oluşturuyor. Özellikle Huawei Mate 30 Pro’nun kamerada rakip tanımayacağı düşünülüyor. Ancak biliyorsunuz onun da Çin dışındaki satışı karışık bir durumda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro, 11 Pro Max ve 11 için elimizdeki bilgiler değişmiyor

Ortak olarak güçlerini A13 Bionic işlemciden alacak telefonlardan Pro’larda OLED ekran ile üçlü kamera, iPhone 11’de ise LCD ekran ile çiftli arka kamera bulunuyor. Sadece Pro modellere AirPods’u şarj için bir ters kablosuz şarj sistemi yerleştirecek denilen firmanın, modellerin Face ID yüz tanıma sistemini de geliştirdiği aktarılıyor. Hatta burada çok iddialı bir artışın geldiği aktarılıyor. Çok da aşırı merak uyandırmayan telefonlar, 750 dolar, 999 dolar ve 1.099 dolar fiyat etiketlerine sahip olacak.

İlgili Video