reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12

iPhone 12 ailesi için duyurulan mıknatıslı kablosuz şarj cihazı

1Bu akşam gelecek iPhone 12 ailesi için erkenden görücüye çıkan bir manyetik kablosuz şarj cihazı karşımızda bulunuyor.

iPhone 12 ailesi biliyorsunuz dört farklı modelden oluşuyor. Kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla telefonlar ile bir ya da birden fazla 15W gücünde MagSafe kablosuz şarj cihazı de geliyor. MagSafe Charger ve MagSafe Duo olarak geçen cihazlar, kullanılan hem kendilerinde hemden iPhone 12’lerin arkasında kullanılan mıknatıslar ile her seferinde tam olarak belirlenen noktaya otomatik olarak konumlanacak denilmişti. Bu sayede telefonların kablosuz şarj cihazları üzerine hassas olarak konumlandırılması derdini bitirecek ürünler, elbette pazarda yalnız kalmayacak. Bu konuda MPOW isimli Japonya merkezli bir firma daha şimdiden bir mıknatıslı kablosuz şarj cihazı tanıtmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aşağıda da görebileceğiniz üzere halka şeklinde mıknatıslar taşıyan ürün, iPhone 12’lerin arkasına geldiği zaman tam istenilen noktaya yapışacak ve böylece yüksek verimli şarj gerçekleştirilebilecek deniyor. Bu sayede ısının azalacağı ve güç aktarımının artacağı aktarılıyor. Bu da son kullanıcı için oldukça güzel görünüyor.

iPhone 12 ailesi aynı zamanda dayanıklı da olacak

Firmanın yeni ailede seramik destekli yeni bir ekran koruyucu cam kullanacağı da gelen bilgiler arasından yer alıyor. Bunun çizilme ve darbelere karşı ciddi dayanıklılık sağladığı aktarılıyor. Bunların hepsini akşam etkinliğinde resmi olarak görücüye çıkartılacak.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın yakında gelecek en yeni modeli