reklamı kapat

POPÜLER

iPhone yavaşlatma Apple

iPhone 6s ve 6s Plus için ücretsiz tamir programı başladı!

Teknoloji devi Apple, kısa süre önce iPhone 6s ve 6s Plus için ücretsiz tamir programı başlattı. İşte konu hakkındaki detaylar;

Apple, bulunan sorunlar odağında geriye dönük tamir programları oluşturmaya devam ediyor. Bu sefer ise iPhone 6s ve 6s Plus için hazırlanan bir programın duyurusu yapıldı. Ekim 2018 ile Ağustos 2019 arasında satılan 6s modellerini ilgilendiren program, “güç problemi” yaşayan cihazların sorununu çözmeye odaklanmış. Donanım arızası nedeniyle cihazların açılmamasına neden olan bu sorunun çözümü için kişilerin resmi servislere başvurması yeterli oluyor. Telefonunuzun tamir programı içerisinde olup olmadığını buradan kontrol edebilirsiniz. Verdiğimiz sayfada sadece telefonunuzun seri numarasını girerek bilgi alabilirsiniz. Apple ayrıca benzer sorun nedeniyle teknik servise tamir parası verenlere de geri ödeme yapacağını aktarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 6s ve 6s Plus öncesinde MacBook’lar için bir program başlatılmıştı

Apple, geçtiğimiz aylarda 2015 tarihli 15 inç MacBook Pro modelleri için önemli bir açıklama yapmış ve Eylül 2015 ile Şubat 2017 arasında satışa sunulan bazı MacBook Pro modellerinin pil açısından güvenlik riski oluşturduğunu paylaşmıştı. Söylendiği kadarıyla bu cihazların pili fazla ısınma nedeniyle alev alabiliyor ve bu da büyük bir tehlike oluşturuyor. Bu soruna karşı tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz bir geri çağırma programı başlatan firma, cihazlarını geriye dönük desteklemeyi sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’nin yeni fotoğraf makinesi