reklamı kapat

POPÜLER

Chris Evans

iPhone 6s’ini değiştiren Chris Evans, iPhone 12 Pro’dan çok memnun kalmadı

Özellikle Kaptan Amerika rolü ile bilinen Chris Evans, geçtiğimiz ay uzun zamandır kullandığı iPhone 6s akıllı telefon modelini değiştirmişti.

Dünyaca ünlü oyuncu Chris Evans, geçtiğimiz aya kadar şaşırtıcı şekilde 2015 yılında çıkan iPhone 6s akıllı telefon modelini kullanıyordu. Her yıl milyonlarca dolar para kazanan birisinin 2022 yılında halen iPhone 6s kullanması elbette herkese çok garip geldi. Bu konuda buradaki paylaşımı yapan Evans, paylaşıma “RIP iPhone 6s. Güzel bir birlikteliğimiz oldu. Taşıdığın Home butonunu özleyeceğim. Akşamları yaşadığımız şarj savaşlarını ise özlemeyeceğim. Aynı zamanda grenli fotoğraflarını da. Ayrıca bir anda yüzde 100’den yüzde 15’e düşen pilini ve kapanmalarını da…” yazmıştı. Daha önce iPhone 6s’ten iPhone 13 serisinden güncel bir modele geçtiği düşünülen Evans’ın, burada tercihini iPhone 12 Pro’dan yana yaptığı ortaya çıktı.

Evans’ın telefon deneyimi 6s’ten 12 Pro’ya geçince elbette çok ciddi şekilde değişti. Yeni telefonu ile çok daha kaliteli bir ekrana, güçlü pil ömrüne, kamera sistemine ve hepsinden önemlisi Face ID yüz tanıma sistemine geçiş yapan Chris Evans, yaptığı son açıklamaya göre tamamen kaydırma hareketlerine dayalı yeni nesil arayüzden çok memnun olmadı.

Halen çok açık şekilde iPhone 12 Pro yerine iPhone 6s’i ve fiziksel “home butonunu” tercih edeceğini belirten Evans, iPhone 12 Pro’yu birçok diğer kullanıcı gibi çok ağır bulduğunu da belirtti. 6s’e oranla ciddi oranda daha ağır olan 12 Pro, şimdilik ünlü ismi aşırı oranda tatmin etmemiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaçıranlar için eylül ayında yapılacak Apple etkinliğinde karşımıza 6,1 inç OLED ekranlı iPhone 14, 6,7 inç OLED ekranlı 14 Max, 6,1 inç 120 Hz OLED ekranlı iPhone 14 Pro ve 6,7 inç 120 Hz OLED ekrana sahip 14 Pro Max modelleri çıkacak. Dikkat çeken telefonlar hakkında ortaya çıkan son bilgilere direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Chris Evans ve yeni iPhone’u yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display