reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Fotoğraf Ödülleri 2021

iPhone Fotoğraf Ödülleri 2021’in kazananları açıklandı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da iPhone Fotoğraf Ödülleri 2021’in kazananları açıklandı. IPPAWARDS sonuçları yine oldukça etkileyici.

Akıllı telefon modellerinde artık inanılmaz iyi kamera sistemleri yer alıyor. Biliyorsunuz akıllı telefonlar yüzünden artık fotoğraf makinesi pazarı inanılmaz oranda daralmış durumda.

Ancak fotoğraf konusunda donanım tek başına harikalar yaratamıyor. Yani iyi kamera iyi fotoğraf anlamına gelmiyor. Fotoğrafta içeriği üreten kişinin bakış açısı, kadraj, ışık ve konu gibi diğer unsurlar daha büyük önem arz ediyor.

Bu açıdan akıllı telefonlar ile çekilen fotoğraflar da inanılmaz dikkat çekici olabiliyor. İşte bunları bir kez daha gözler önüne seren iPhone Fotoğraf Ödülleri, 2021 seçkisiyle güzel bir seyir keyif yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone Fotoğraf Ödülleri 2021’in ana kazanan fotoğrafı iPhone 7 ile çekilmiş

Yukarıda söylediğimizi direkt olarak bu durum kanıtlıyor. Ana ödülü kazanan fotoğraf bir iPhone 12’den değil oldukça eski iPhone 7’den çıkmış durumda. Bu direkt olarak sayfanın gördüğünüz fotoğrafın arkasında Istvan Kerekes yer alıyor.

Yılın fotoğrafçısı iPhone X ile çektiği aşağıdaki fotoğraf ile Sharan Shetty olurken, yarışma kapsamında birçok kategoride ödül almaya hak kazanan tüm fotoğraflar direkt olarak burada yer alıyor.

Sayfada karşınıza gerçekten inanılmaz fotoğrafların çıkacağını göreceksiniz. Yeni nesil iPhone’lar ile kamera sistemini daha da iyi hale getirmesi beklenen Apple, bu modelleri eylül ayında lanse edecek. Eylül ayında tam olarak iPhone 13 mini, 13, 13 Pro ve 13 Pro Max modelleri karşımıza çıkacak.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept telefon modeli