reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X
samsung galaxy note8

iPhone X ve Samsung Galaxy Note8 hız testinde karşı karşıya [Video]

Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulmasını beklediğimiz iPhone X ve Samsung Galaxy Note8 hız testinde karşı karşıya geldi. Sahip olduğu özelliklerle bu yılın şüphesiz en iyi akıllı telefonları arasında yer alan telefonlar, teknoloji tutkunlarının ilgisini çekecek yeteneklerle geliyor.

Daha önceden birçok telefonu hız testinde karşı karşıya getiren EverythingApplePro, bu kez yeni telefonları mercek altına aldı. Paylaşılan videoyu ilk izlediğimizde telefonların hızının birbirine yakın olduğu görülüyor. Arka planda açılan uygulamaların sayısı arttıkça iPhone X, sunduğu performansla Galaxy Note8’i geride bırakıyor.

iPhone X ve Samsung Galaxy Note8 işlemci performansıyla sınırları zorluyor

Yoğun görevler ve uygulamalar söz konusu olduğunda, yeni iPhone modelinin Galaxy Note 8’i yendiğini belirtelim. A11 Bionic işlemcisiyle inanılmaz derecede güçlü bir işlemcisi olduğunu kanıtlayan telefonun genel performansını değerlendirdiğimizde çok iyi performans sergilediğini söyleyebiliriz. İnternet sayfalarının hızı karşılaştırıldığında yeni Galaxy telefonu, internet sayfalarını iPhone X’e kıyasla daha hızlı çalıştırıyor. Kısa bir süre önce indirmeye sunulan iOS 11’in yeni iPhone’lar için henüz optimize edilmediği görülüyor. İsterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri hız testi videosuyla başbaşa bırakalım. Apple’ın yeni telefonu hakkındaki detaylı bilgilere buraya, Samsung’un yeni telefonu hakkındaki detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

VİDEO