reklamı kapat

POPÜLER

iPhone’larda telefonun ekranını kullanıcıya özel hale getiren koruyucu [Video]

Söz konusu bilgilerimizin gizliliğini korumak olduğunda satın aldığımız telefon veya kullanılan uygulamaları özenle seçerek kendimizi koruyabiliyoruz. Ancak gündelik hayatta telefonlarımızı kullandığımız sırada yandan ne yaptığımıza bakanlara engel olmak pek de mümkün olmuyor. Peek Screen isimli ekran koruyucu bu noktada devreye giriyor ve dikizlenmelere engel olmayı amaçlıyor.

Aslına bakarsanız Peek Screen geçtiğimiz sene Kickstarter‘da başlatılan kampanya ile hayatımıza girmişti. Bu projenin başarılı olmasının ardından şimdi Peek Screen 2.0 gün yüzüne çıktı. Tıpkı bir ekran koruyucu gibi telefona takılabilen bu ürün telefonun ekranının sadece dik açıyla bakıldığında görünür olmasını sağlıyor. Yani yandan bakan kişiler siyah bir ekran görüyor. Özeliniz de başkaları tarafından öğrenilmemiş oluyor. Üstelik Peek Screen 2.0 sadece bilgilerinizi veya yaptıklarınızı güvende tutmakla kalmıyor, cihazı koruma görevi de üstleniyor. iPhone‘un ön yüzünü tamamen kapatan bu ürün ekranı kırılma ve çizilmelere karşı koruyor.

Yüzde 87 oranında şeffaflık sağlayan Peek Screen 2.0 ekranın aydınlığında ciddi bir kayıp yaratmıyor. Böylece telefonunuzun ekran ışığını sonuna kadar açarak şarjınızın hızlı bir şekilde tükenmesine de neden olmuyor. iPhone 6’dan iPhone 7 Plus’a kadar tüm modellere uygun versiyonu bulunuyor. Bu kullanışlı ürüne sahip olmak isteyenlerin 24 doları gözden çıkartması gerekiyor.

YORUMLAR
2019 BMW Z4