reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead, 7. sezon finalinden fotoğraflarla merak uyandırıyor [Video]

29 Mart 2017

Televizyonun en fazla ilgi gören yabancı dizilerinden biri olan The Walking Dead bir sezon finaline daha yaklaştı. Heyecanla beklenen bu bölümdem ilk fotoğraflar izleyicilerle paylaşıldı.

Robert Kirkman‘ın yarattığı çizgi roman serisinden uyarlanan The Walking Dead inişli çıkışlı bir sezonla beklentileri pek karşılayamadı. Reytinglerinde de büyük dalgalanmalar yaşayan dizi izleyici kaybetse de, bu çok büyük bir darbe etkisi yaratmadı. Giderek toparlamaya başlayan sezon şimdi final yapmaya hazırlanıyor.

Paylaşılan ilk bilgilere göre yedinci sezon finali The First Day of the Rest of Your Life ismiyle ekrana gelecek. Her zaman olduğu gibi bölüm özeti izleyicilere pek de fazla bilgi vermiyor. Tehlikenin giderek daha da belirgin hale geldiğinden, yedinci sezon boyunca ayrı ayrı şahit olduğumuz hikayelerin sonunda bir araya geleceğinden bahsediliyor. Yayınlanan tanıtıma baktığımızda ise bütün sezon boyunca beklenen mücadelenin yaklaştığını anlıyoruz. Negan‘ın güvenilir adamlarından biri olarak tanıdığımız Dwight taraf değiştiriyor. Elbette bu gelişmenin ne gibi olaylara neden olacağı merak uyandırıyor.

The Walking Dead’in yedinci sezon finali Amerika’da 2 Nisan Pazar günü ekrana gelecek. Merak uyandıran bu bölümden paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde, tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR