reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro
Ticwatch Pro

İşte çift ekranıyla fark yaratan akıllı saat TicWatch Pro’nun satış fiyatı

Son dönemde üretilmiş en yenilikçi akıllı saat Mobvoi TicWatch Pro‘nun merak edilen satış fiyatı ortaya çıktı. Çift ekranlı saat, pahalı bir seçenek oluşturmuyor.

Advertisement

Mobvoi tarafımdan geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni akıllı saati TicWatch Pro, bünyesinde iki adet ekran barındırıyor. Bu ekranlar saatin gövdesinde üst üste duruyor ve görebileceğiniz üzere tasarımı bozmuyor. Tekrardan hatırlamak adına üstteki FSTN LCD ekran düşük güç harcaması için tasarlanmış. Saati temel olarak standart bir dijital saat gibi gösteren ikinci ekran, buna rağmen birçok konuda bilgi verebiliyor. Bunlar arasında saat, nabız, pil seviyesi, kalori, adım sayısı, mesafe ve tarih gibi detaylar yer alıyor. Temel ihtiyaçlara pili harcamadan ulaşmak adına çok akılcı bir yol bulan firma, bu şeffaf ekranın altında ise OLED bir ekrana kullanıyor. Esas özellikleri bu dokunmatik ekranda yönetilebilen ürün, Google’ın Wear OS işletim sistemi üzerine kuruluyor. Yani akıllı telefonlara bağlanma ve bildirimleri gösterme gibi sorunları olmayan akıllı saat, birçok özel uygulamaya da sahip. Genel olarak oldukça şık yuvarlak bir kasası bulunan akıllı saat, “Essential Mode” isimli modu da beraberinde getiriyor. Bu mod aktif edildiği zaman Wear OS işletim sistemi tamamen kapatılıyor. Bu sayede tam 30 günlük kullanım ömrü sunan saat, 415 mAh bir pil üzerine kuruluyor. NFC’si bulunan model, IP68 sertifikasıyla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mobvoi TicWatch Pro ne kadar satılıyor?

Açıklandığı kadarıyla modelin satış fiyatı 250 dolar. Bu açıdan birçok benzerinden daha uygun olan saat, Amazon üzerinde satışa sunulmuş durumda.

İlgili Video

Modüler akıllı saat