reklamı kapat

POPÜLER

2020 Nissan NV250

Japon rozetli Renault Kangoo; karşınızda yeni Nissan NV250 ailesi

Renault ortaklığının en somut örneklerinden birisi olarak kullanıcılarla buluşacak olan yeni Nissan NV250, asfalta çıkmak için çok fazla beklemeyecek.

Renault-Nissan ortaklığı pek çok otomobil için altyapı ve motor paylaşımı yaparak karşımıza çıkıyor. Bu birliktelik çerçevesindeki bazı örnekler ise “söylemesen anlayamazdım” dedirtecek modeller üzerine gelişiyor. Kısa süre önce Opel ve Peugeot ikilisinin gittiği bu benzer yol yeni Nissan NV250 ile Renault Kangoo ismini bir araya getiriyor. Tasarım, donanım, motor ve kokpit olmak üzere tamamı Kangoo üzerine oluşan bu aile kelimenin tam anlamıyla sadece Nissan rozetiyle fark yaratıyor. Eylül ayından itibaren Avrupa pazarında satışa sunulacak olan Nissan NV250 ailesi, farklı kasa tipleri üzerinden ihtiyaca uygun şekilde satın alınabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nissan NV250 ailesinden öne çıkanlar

Yeni Nissan NV250 ailesi ticari araç sınıfının beklentileri karşılamak konusunda her konudan yeterli niteliklere sahip. Aks mesafesi kısmında uzatılmış bir versiyonla da gelen modeli; Combi, Panel Van ve kabin versiyonlarıyla tercih etmek mümkün. Bu noktada aracın en uzun versiyonda 4,67 metre dolaylarında gezdiğini belirtmeden geçmeyelim. 800 kilograma kadar yük taşıma kapasitesi vadeden NV250’nin kaputunun altı da her ihtiyaca cevap niteliğinde. 1,5 litrelik makineyle gelen araç, bu motorun 80, 95 be 115 beygir olmak üzere üç farklı güç değeri üreten versiyonunu satın alabilecek. Modeli elektrikli olarak düşünenler ise NV200 modelinin bu şekilde satılmasından ötürü bu arayışlarına cevap bulamayacak. Bu da Renault Kangoo Z.E. için fark yaratan bir nokta olarak kayıtlara yazılabilir.

İlginizi çekebilir

Kangoo Z.E. konsept tasarımı