reklamı kapat

POPÜLER

Jared Leto’dan şaşırtan Suicide Squad açıklaması

Jared Leto geçtiğimiz sene adından sıkça söz ettiren Suicide Squad ile karşımıza çıktı. Sevilen oyuncu ikonik bir çizgi roman kötüsü olan Joker‘e hayat verdi. Tanıtımlarıyla heyecan uyandırmayı başaran Suicide Squad vizyona girmesinin ardından büyük bir hayal kırıklığına dönüştü. Jared Leto da fazlasıyla eleştirilen bu filmle ilgili enteresan bir açıklamada bulundu.

Oscar Ödüllü oyuncu yakında Blade Runner 2049‘da farklı bir karakterle izleyici karşısına çıkacak. Heyecan uyandıran filmin tanıtım çalışmalarını sürdüren Jared LetoSYFY Wire‘ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuştu. Sevilen oyuncu rol aldığı yapımları izlememeyi tercih ettiğini bu yüzden Suicide Squad’ı da seyretmediğini açıkladı. Düşüncelerini şu şekilde özetledi:

“Rol aldığınız bir yapımı izlediğiniz zaman objektifliğinizi kaybediyorsunuz. Kendi filminizi izlediğiniz zaman yaptığınız her tercihin farkına veriyorsunuz. Bunun da iki sonucu olabilir: Ya yaptığınız şeyden memnun kalır ve onu tekrar etmeye çabalarsınız ya da hiç memnun kalmazsınız. Her iki türlü de kazançlı çıkacağımı düşünmüyorum. Zaten senaryoları okuyorum. O yüzden neler olacağını da biliyorum.”

Jared Leto’nun yapılan onca eleştirinin ardından Suicide Squad’ı izlememesine pek şaşırmıyoruz doğrusu. Fakat Oscar kazanmasına vesile olan Dallas Buyers Club‘ı izlememesi oldukça şaşırtıcı.