reklamı kapat

POPÜLER

Jason Momoa’lı The Crow’un çekim tarihi belli oldu

Yeniden yapımlara doyamadığımız şu günlerde yeni bir projenin çekim tarihi resmiyet kazandı. The Crow geri dönüyor, hem de Jason Momoa ile.

Kült filmlerin yeniden yapımları iyiden iyiye zirve yapmışken, Brandon Lee‘yi efsaneleştiren The Crow da sessizce yükselişini bekliyordu. Yönetmenliğini Colin Hardy‘nin üstlendiği filmin başrolü ise merak konusuydu. Geçtiğimiz ayın başlarında Game of Thrones’un Khal Drogo‘su Justice League’in ise vahşi Aquaman‘i Jason Momoa’nın Hardy ile el sıkıştığı fotoğrafı Instagram’a koymasıyla kulisler adeta alev almıştı. Anlaşmaya varıldığını belirten #sealthedeal hashtag’ini kullanan Momoa’nın yeni Eric Draven olacağı belli olmuştu. The Wrap‘ın özel haberine göre filmin çekim tarihi de netleşti. Şu aralar Justice League ile başarısını parlatan Momoa, Ocak 2017‘de Crow çekimlerinde boy gösterecek.

Filmin çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi yok. Ancak Momoa’yı ilk olarak 2017’de Justice League’de izleyeceğiz. 2018’de ise James Wan yönetmenliğinde Aquaman filmiyle geri dönecek. The Crow’un bu zaman diliminde nereye yerleşeceği merak konusu. Filmin bir diğer özelliği ise Alex Proyas’ın çektiği The Crow’u yeniden canlandırmaktan ziyade çizgi romana daha sadık bir senaryoya sahip olacağı.

YORUMLAR