reklamı kapat

POPÜLER

Jason Momoa The Crow

Jason Momoa’dan The Crow sevenlere üzücü veda

Game of Thrones vesilesiyle tanıdığımız daha sonra Aquaman rolüyle Justice League’e dahil olan Jason Momoa yeni The Crow filmini bekleyenleri fazlasıyla üzdü.

Bildiğiniz gibi çok uzun zamandır The Crow‘un yeniden beyaz perdeye uyarlanması bekleniyordu. Senelerdir hakkındaki gelişmeleri duyduğumuz filmin başrolünü de Jason Momoa‘nın üstlenmesini bekliyorduk. Fakat yönetmenliğini Corin Hardy‘nin üstleneceği film cephesinde hiç beklenmedik bir gelişme yaşandı. Jason Momoa şahsi Instagram hesabı üzerinden projeden ayrıldığını duyurdu.

“Bu rolü oynamak için tam sekiz sene bekledim. Corin Hardy ve Sony Pictures sizleri seviyorum. Görünen o ki bir sekiz sene daha beklemem gerekecek. Şimdi bizim ekibimizle mümkün değil ancak bir gün olacağına inanıyorum. Seni yarı yılda bıraktığım için özür dilerim James O’Barr. Söz veriyorum bir dahaki sefere böyle olmayacak. Bu filmi özgür bırakmamız gerekiyordu. Ve sevgili hayranlar, rol alamadığım için üzgünüm. Bu film sevgiyi hak ediyor. Buna ihtiyacı var. Her şey uygun olduğunda bu filmde rol almak için hazır olacağım. Sizleri seviyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gördüğünüz üzere onun açıklamasında ayrılık sebebine dair herhangi bir neden yer almıyor. Dolayısıyla problemin kaynağını henüz bilmiyoruz. Başrolsüz kalan projenin yola nasıl devam edeceği de büyük merak konusu.

İlgili video

Justice League fragmanı