reklamı kapat

POPÜLER

JetSMS ile SMS’ler 612 karakter

 - Güncelleme: 30 Mart 2009 12:31

Vodafone, JetSMS platformu sayesinde SMS’te karakter sayısı sınırını ortadan kaldırıyor. Vodafone’un kurumsal abonelere yönelik JetSMS hizmetiyle artık bir SMS’te 160 değil, tam 612 karakter yazılabiliyor. JetSMS üzerinden gönderilen uzun mesaj, alıcının telefonunda tek bir mesaj olarak görüntüleniyor. Böylelikle uzun ve Türkçe karakterli mesajlar, alıcılar tarafından anlam bütünlüğü içinde okunabiliyor.

KURUMLARA ÖZEL
Vodafone’un kurumsal müşterilerine sunduğu JetSMS platformu, SMS tabanlı mobil çözüm ihtiyaçlarına en hızlı, en kolay, en güvenilir şekilde cevap veriyor. JetSMS ile kurumlar ister bir kişiye, ister yüz binlerce kişiye aynı anda SMS göndererek, Türkiye ve dünyadaki tüm GSM operatörü abonelerine aynı anda ulaşabiliyorlar. Platform ‘Akıllı SMS Zaman Ayarı‘ özelliği ile ileri tarihli toplu SMS gönderimlerine de olanak sağlıyor.

DETAYLAR
SMS’in gönderen kısmında kurum adını kullanıcıların istediği şekilde oluşturmasına imkan veren JetSMS’te şirket adına birden fazla kullanıcı tanımlanabiliyor. JetSMS’i kullanmak için www.vodafone.com.tr veya www.jetsms.net adresinden bilgi alınarak, kullanım talebi iletilebiliyor. JetSMS’te SMS gönderimleri web üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

İLGİLİ HABERLER