reklamı kapat

POPÜLER

joker

Joaquin Phoenix’li Joker filminden son fragman [Video]

Başrolünü Joaquin Phoenix’in üstlendiği, büyük merak uyandıran Joker filminden son fragman gün yüzüne çıktı. Bu tanıtım DC hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırmayı başarıyor.

Joker filmi genel olarak izleyicilerin kafasını karıştıran bir proje oldu. DC, Suicide Squad ile seyirci karşısına çıkarttığı Joker’den farklı bir hikaye anlatacak. Bu hikaye DC sinema evreninden ve Jared Leto’nun Joker’inden tamamen bağımsız olacak. Yönetmenliğini Todd Phillips’in üstlendiği Joker şimdiye kadar izlediğimiz çizgi roman uyarlamalarından çok farklı görünüyor. 1970 ve 1980’lerin havasına sahip olan bu yapımda ana kahramanımız olarak Arthur Fleck’in görüyoruz. Onun hayatında büyük zorluklar yaşadığını ve bunun psikolojisini etkilediğini net bir şekilde görebiliyoruz. Zamanla Arthur Fleck’in Joker’e dönüşümüne şahit olacağımızsa zaten ortada. Joaquin Phoenix ise Joker ile büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor. Filmde ona Robert De Niro, Marc Maron, Zazie Beetz, Frances Conroy, Douglas Hodge ve Brett Cullen gibi isimler eşlik edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joker fragmanındaki ipuçları

Paylaşılan fragmanda önce Arthur Fleck’i biraz daha yakından görme fırsatı yakalıyoruz. Annesinin sağlık problemleri yaşadığı, onun çocukluğundan beri komedyen olmak istediği ve çevresindekiler tarafından hor görüldüğü ilk aşamada fark ediliyor. Ardından Arthur Fleck’in değişimini görmeye başlıyoruz. Fragmanın sonunda da Robert De Niro’nun hayat verdiği Murray Franklin karakterine “Beni izleyicilere Joker olarak tanıtır mısın?” diye soruyor. İşler tam da bu noktadan sonra karışacak gibi görünüyor. Paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.