reklamı kapat

POPÜLER

Justice League Wonder Woman

Justice League’in yönetmeninden şaşırtan Wonder Woman sorusu

Zack Snyder tarafından yönetilen Justice League Joss Whedon’ın yeniden çekimleriyle değiştirildi. Öyle ki Snyder kendi filmindeki Wonder Woman sahnesini tanıyamadı.

Justice League ve Wonder Woman sorunsalı

Kısaca özetlemek gerekirse Justice League’in yönetmeni Zack Snyder. Fakat başarılı yönetmenin yaşadığı aile trajedisinin ardından yeniden çekimlere katılması mümkün olmadı. Bu görevi onun yerine Joss Whedon üstlendi. Marvel filmleriyle şahane bir iş çıkartan yönetmen Justice League’in dengesini bozdu. Öyle ki yapılan değişiklikler DC hayranları tarafından fazlasıyla eleştirildi. Bu sürecin ardından da Zack Snyder ve Warner Bros. arasındaki bağ tamamen koptu. Bu yüzden sevilen yönetmen Vero üzerinden hayranların sorularını rahatlıkla yanıtlayabiliyor. Son olarak Zack Snyder’e Justice League’deki bir Wonder Woman sahnesi soruldu. Yönetmenin bu soruya soruyla karşılık vermesiyle durum netlik kazandı.

wonder woman justice league

Justice League’de mücadelenin ardından Wonder Woman ve Batman’in konuştuğu bir sahne yer alıyordu. Bu sahnede Diana‘nın normalden farklı görünmesi dikkatlerden kaçmamıştı. DC hayranlarından biri Zack Snyder’e “Bu sahnedeki Wonder Woman imajı sizin fikriniz miydi?” diye sordu. Snyder ise “Bu kare nereden?” diye sorarak yanıt verdi. Onun bu sorusuyla birlikte sahnenin Joss Whedon tarafından çekildiği belli oldu. Kısacası Justice League o kadar değiştirilmişti ki Snyder kendi filmindeki Wonder Woman’ı tanıyamadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı