reklamı kapat

POPÜLER

Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect

Kamp tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday: Ford Transit Connect Camper

Koronavirüs salgınına yakalamamak için tek çare evde kalmak olsa da paylaştığımız haberdeki gibi bir karavanınız varsa burada da hayatınızı bir süre geçirebilirsiniz.

Denver merkezli Contravans isimli şirket, Ford Transit Connect’i bir karavana dönüştürdü. 5 kişilik oturma kapasitesine sahip olan Ford Transit Connect Camper bir aile için yeterli bir oturma kapasitesi sunuyor. Ford Transit Connect araç karavana dönüşmek için üçüncü oturma sırasının kaldırıldığı belirtiliyor. Ford Transit Connect karavan minibüsünün arkasında, çekmece tarzı bir buzdolabı ve altında depolamalı iki gözlü bir ocak bulunuyor. Dışarıya çekilebilen depolama bölümünün su depolamak için bir yeri de mevcut. Akü ve elektrikli eşyalar için bir bölme de arkada karşımıza çıkıyor. Uyku zamanında ikinci sıra koltuklar katlanıyor ve uzatılmış bir yatak platformu katlanmış koltukların üstünden dışarı çıkıyor. Üstte yer alan yatak, iki kişinin karavanın içinde uyumasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Transit Connect Camper satış fiyatı ne kadar?

Ailenin geri kalanı için Ford Transit Connect karavan, 2 ila 3 kişinin daha uyuyabilmesi bir çatı çadırını da bünyesinde barındırıyor. Isotherm paslanmaz buzdolabı,  kamp sobası, 50 Ah lityum pil ve 400 watt’lık bir invertör araçta yer alan detaylar arasında. Minibüste çeşitli USB şarj istasyonları da bulunuyor ve standart çatı katı çadırı da yer alıyor. Karavan için toplamda 14.698 dolar harcandığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Ford’dan bisiklet ve motosikletlilere özel güvenlik sistemi