reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Passat R-Line Estate
Volkswagen Passat R-Line Estate
Volkswagen Passat R-Line Estate
Volkswagen Passat R-Line Estate
Volkswagen Passat R-Line Estate

Karşınızda sınırlı sayıda üretilecek Volkswagen Passat R-Line Estate

Alman otomobil devi Volkswagen, bugün sürpriz bir duyuru yaparak limitli sayıda üreteceği yeni Passat R-Line Estate modelini tanıttı. İşte Volkswagen Passat R-Line Estate hakkında bilinmesi gereken her şey;

Volkswagen, görünüşe bakılırsa performans isteyen aile babalarını unutmuyor. Yeni hazırlanan Volkswagen Passat R-Line Estate, sadece 2 bin adet üretilecek olmasıyla “station wagon” sevenler arasında oldukça kıymete binecek bir otomobil konumunda yer alıyor. Firma tarafından açıklandığı kadarıyla araç iki farklı motor seçeneğine sahip olacak. Burada ya 233 beygir güç üreten 2 litre dört silindir turbo dizel, ya da 264 beygir güç üreten 2 litre turbo benzinli motor tercih edilebilecek. Yedi ileri çift kavrama DSG şanzıman ile gelen otomobil, söylendiği kadarıyla firmanın 4MOTION dört tekerden çekiş sistemi üstüne kuruluyor. Bir R-Line olduğu için oldukça sportif görünen Volkswagen Passat R-Line Estate, 19 inç jantlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. LED aydınlatma sistemleri kullanan otomobil, sadece sayfada gördüğünüz gri renk seçeneğiyle elde edilebilecek deniyor. Aynalar dahil tercih edilen siyah renkteki gövde detaylarıyla fark yaratan bu özel Passat, içerisinde 9,2 inç boyutunda bir multimedya ekranı barındırıyor. Ortam aydınlatma ışığı ve sürücüyü kaplayan spor koltukları beğenimizi toplayan otomobil, firmanın yeni “Travel Assist” teknolojisiyle geliyor. Bu gelişmiş yarı otonom sürüş teknolojisi, otomobili 210 km/s hıza kadar kendi kendine yol alabilir hale getiriyor. Araçta ayrıca gelişmiş otomatik parka ve güvenlik sistemleri de yer alıyor.

Volkswagen Passat R-Line Estate
Volkswagen Passat R-Line Estate
Volkswagen Passat R-Line Estate
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Passat R-Line Estate herkese hitap etmiyor

Aracın Avrupa’ya mayıs ayı içerisinde geleceği belirtiliyor. Fiyat konusunda ise henüz açıklanmış bir bilgi yer almıyor. Ancak limitli üretim ve üst düzey detaylar aracın yurt dışında dahi ucuz olmayacağını gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

Normal versiyonun tanıtım videosu